Tegnap a Tiszán: SANSZ szervezésben Sárkányhajózás & Csapatépítés

sarkanyhajos_csopi

Sárkányhajózás az Esélyegyenlőség világjanapja alkalmából

A szorgalmi időszak végét jellemző fáradtság és stressz ellen szervezett a Sansz Iroda egy sportos programot hallgatók számára.

Az izgalmas kaland összekovácsolta picit a társaságot, a közös élmény sokáig beszélgetések témája lesz.

Speciális képzési igényű hallgatók részvételével csodás túrát tettek a Maros torkolata felé. Kedvezett az időjárás, jó volt a hangulat.

Köszönjük a támogatást a Szegedi Vízitelepnek!

2024. május 08.

A SANSZ csapata tegnap kivételes élmény részese lehetett a Tisza hullámain, amikor sárkányhajózással töltötték az napot. A rendezvény célja nem csupán a sport és kikapcsolódás volt, hanem elsősorban a csapatépítés és stresszoldás.

A résztvevők koradélután összegyűltek a Tisza partján, ahol izgalommal telve várták a nap eseményeit. A csapatot kiváló időjárás és a folyó kellemes csobogása fogadta, ami ideális körülményeket teremtett a közös kalandhoz.

A sárkányhajózás során a résztvevők együttműködve haladtak előre, összehangolt mozgással irányították a hajót, miközben egymás támogatásával próbálták megfejteni a Tisza rejtélyeit - néhány útbaeső látványossággal. Az ügyesség mellett a csapatmunka és kommunikáció voltak a kulcsfontosságúak az út sikeres teljesítésében (a ritmusdiktáló kulcsember sokat segített).

"A sárkányhajózás fantasztikus lehetőséget nyújtott számunkra, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz és erősítsük a csapattudatot" - mondta el, a hajózás egyik résztvevője.

A rendezvény végén a résztvevők elégedetten és vidáman hagyták el a partot, új emlékekkel és szorosabb kapcsolatokkal gazdagodva. A sárkányhajózás nem csupán izgalmas kaland volt, hanem hatékony eszköz a csapatösszetartás és stresszoldás szempontjából is.

A SANSZ iroda továbbra is elkötelezett a különleges és inspiráló rendezvények szervezése mellett, amelyek segítik a hallgatókat abban, hogy kihozzák magukból a legjobbat, és közelebb kerüljenek egymáshoz a pozitív élmények által.

Kapcsolat:

SANSZ Iroda