Május 8-án zsonglőrködés: készségfejlesztő kurzus

Várunk mindenkit sok szeretettel 2024. május 8-án (szerda) a TIK előterében 16:30- 19:30-ig az „Eszközös készségfejlesztő kurzus” nyílt zsonglőr bemutatójára!

2024. május 06.
Ezen az alkalmon lehetőség lesz kipróbálni a Sansz Iroda zsonglőr eszközeit, amelyek technikája a kurzusok alkalmával elsajátíthatók. Amennyiben már részt vettél a kurzusokon, felelevenítheted a tudásod, ha meg még nem voltál, megnézheted, mire számíthatsz a következő félévben ezen a kurzuson.
A kurzus különösen ajánlott tanulási nehézséggel vagy tanulási zavarral küzdő diákok részképességeinek és teljesítményének javítására!
A képzés célja a hallgatók logikai, gondolkodási és motorikus képességeinek fejlesztése, ezen keresztül a tanulási hatékonyság fokozása, kudarcélmények és stressz-hatások oldása, sikerorientáció kialakulásának megsegítése. A különleges mozgásforma fejleszti az egyensúly rendszert, a két agyfélteke összehangolt működését, javítja a koncentrációs képességet. Rendszeres gyakorlással fejlődik a vizuális feldolgozás, a mozgásirányítás, a ritmusérzék, javul a koncentrációs képesség.
Egy kis ízelítő a programból: https://www.youtube.com/watch?v=FFjNwPS2mzA
Kevesebb jelenjen meg